Ultratonic
Silhouette

Zabieg odchudzający, skuteczny, nieinwazyjny masaż całego ciała lub poszczególnych obszarów problemowych. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia Ultratonic Silhouette, który dzięki wykorzystaniu podciśnienia mocno aktywizuje mikrokrążenie w skórze i podskórnej tkance łącznej.
Masaż modeluje sylwetkę, ujędrnia ciało (podnosi biust i pośladki), wygładza cellulit. Odblokowuje układ limfatyczny co sprzyja usunięciu zalegających toksyn i nadmiaru płynów w tkance podskórnej. Wspomaga również terapię blizn i rozstępów (np. po porodzie).

Za pomocą Ultratonic Silhouette wykonywany jest masaż podskórny-rytmiczny oraz masaż ssący:

Masaż podskórny-rytmiczny:

Wykonany przy użyciu końcówki z rolkami, polega na zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez rolki. Stymuluje rozbicie tkanki tłuszczowej, eliminację toksyn, redukuje cellulit, uelastycznia skórę, działa drenażowo, modeluje sylwetkę.

Masaż ssący:

Przy użyciu nakładek plastikowych. Aparat zasysa i zwalnia powietrze poddając dane partie ciała przyjemnej gimnastyce, która oddziaływuje pozytywnie na tkanki i mięśnie. Zabiegi ujędrniają, modelują kształt biustu, pośladków i wpływają na zwiększenie ich objętości.

Przeciwskazania:

– nadwrażliwość naczyniowa,
– cysty, guzki, choroby piersi, stany zapalne,
– epilepsje,
– ciąża, karmienie, poronienie,
– choroby serca,
– żylaki,
– wszystkie zmiany skórne, które budzą wątpliwości.

Zapraszamy

Od Nowa

ul. Konopnickiej 13/3a, 30-302, Kraków

tel: (48) 695 512 643
e-mail: gabinet(at)od-nowa.eu

Gabinet masażu i odnowy biologicznej
Aldona Loster-Marszalik