Masaż
odchudzający

Masaż wspomagający odchudzanie, który wykonuję jest połączeniem technik drenujących i ujędrniających ciało. Intensywnie stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, regeneruje włókna elastyny i kolagenu, poprawia tonus skóry oraz relaksuje.

Masaż wspomagający odchudzanie wpływa korzystnie na skórę i mięśnie:
– ujędrnia i uelastycznia skórę,
– pobudza mikrokrążenie skóry,
– powoduje mechaniczne rozbicie tkanki tłuszczowej,
– pozbywamy się cellulitu,
– powoduje lepsze odżywienie i dotlenienie mięśni
– przyspiesza przemianę materii i powoduje szybsze odprowadzenie produktów przemiany materii
– zwiększa elastyczność mięśni

Masaż oddziałuje bezpośrednio na organizm: jest to praca na rzecz zmniejszenia tkanki tłuszczowej, odprowadzenie toksyn, regulacja płynów ustrojowych oraz co jest bardzo istotne, wzmacnia przesilone mięśnie i stawy w wyniku przeciążenie organizmu nadwagą. Wykonuję go głównie w oparciu o ogólny masaż klasyczny, w dużym stopniu wykorzystując drenaż limfatyczny, oraz elementy akupresury poprzez ucisk punktów wzmacniających przemianę materii. Masaż oddziałuje również pośrednio, co związane jest z wpływem masażu na układ hormonalny oraz immunologiczny, powodując lepsze krążenie limfy i tym samym wzmocnienie układu odpornościowego.

Pragnę przypomnieć, że najlepsze efekty w odchudzaniu uzyskuje się przez połączenie masażu z aktywnością ruchową i dietą. Masaż wyszczuplający znakomicie wspomaga ten proces.

Zapraszamy

Gabinet masażu i odnowy biologicznej

"Od Nowa"
w
Centrum Medycznym SOWA
ul. Długa 48, 31-146 Kraków

695 512 643

Bardzo prosimy o rejestrację telefoniczną