Artykuły
Ultratonic Silhouette

Ultratonic Silhouette

Zabieg odchudzający jest skutecznym, nieinwazyjnym masażem całego ciała lub poszczególnych obszarów problemowych. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia Ultratonic Silhouette, który dzięki wykorzystaniu podciśnienia mocno aktywizuje mikrokrążenie w skórze i podskórnej tkance łącznej.

Masaż modeluje sylwetkę, ujędrnia ciało (podnosi biust i pośladki), wygładza cellulit. Odblokowuje układ limfatyczny co sprzyja usunięciu zalegających toksyn i nadmiaru płynów w tkance podskórnej. Wspomaga również terapię blizn i rozstępów (np. po porodzie).

Za pomocą Ultratonic Silhouette wykonywany jest masaż podskórny-rytmiczny oraz masaż ssący:

Masaż podskórny-rytmiczny:

Wykonany przy użyciu końcówki z rolkami, polega na zasysaniu fałdu skórnego, który jest masowany przez rolki. Stymuluje rozbicie tkanki tłuszczowej, eliminację toksyn, redukuje cellulit, uelastycznia skórę, działa drenażowo, modeluje sylwetkę.

Masaż ssący:

Przy użyciu nakładek plastikowych. Aparat zasysa i zwalnia powietrze poddając dane partie ciała przyjemnej gimnastyce, która oddziaływuje pozytywnie na tkanki i mięśnie. Zabiegi ujędrniają, modelują kształt biustu, pośladków i wpływają na zwiększenie ich objętości.

Przeciwskazania:

- nadwrażliwość naczyniowa,
- cysty, guzki, choroby piersi, stany zapalne,
- epilepsje,
- ciąża, karmienie, poronienie,
- choroby serca,
- żylaki,
- wszystkie zmiany skórne, które budzą wątpliwości.

Kontakt

ul. Konopnickiej 13/3a
30-302 Kraków
Telefon: 695512643
mail: gabinet@odnowa.eu